отзывы, создание и продвижение сайтов, установка систем видеонаблюдения, настройка и ремонт компьютера, беспроводная сигнализация, домофон в дом, сети и вайфай, бесплатная консультация
отзывы, мастер Владимир Мельников

Отзывы Google Отзывы Facebook Я на ТВ

Главная » ОТЗЫВЫ 👍 👎

Страницы: 1 2 3 ... 8 9 »
Показано 1-5 из 45 сообщений
+1   Спам
45. Дмитро Миколайович

Багато років знаю комп'ютерного майстра Володимира Мельникова і є його постійним клієнтом, про що жодного разу не пожалкував. Не халтурить, завжди детально все роз'яснює, витримує гарантію, а ціни на його послуги цілком помірні - доступні і постійним клієнтам надає суттєві знижки! До того дуже добре встановлює і обслуговує системи відеонагляду та створює сайти на любий смак і бюджет! Всім щиро ркомендую!
Ответ:

Дуже вдячен Вам за відгук )

44. Сергей

Всё клас

43. Михайло

Все супер, рекомендую

42. ilarion chaika
[liftservisekspert]

Якісна допомога з налаштування комп'ютерів, принтерів, мережі. Створивши якісні сайти, Встановлює та налаштовує відеоспостереження та домофонію. Все на найвищому рівні. Швидко та з гарантією підтримки. Що найважливіше - постійна сервісна та гарантійна підтримка клієнтів, у яких проводивши роботу. Техніка та інтернет можуть дати збій, а Володимир завжди підкорегує та налаштує дистанційно, та оперативно!

+1   Спам
41. Elena K

Лучшая благодарность для любого человека — это если сделанная работа радует результатом не только заказчика, но и себя. Ваш профессионализм виден во всем: и в подходе к работе, и в подходе к клиенту, а самое главное вовремя. Сотрудничать с вами просто удовольствие!


Имя *:
Все смайлы
Код *: